Tenisz: két volt világelső sem indul Indian Wellsben
Simona Halep és Angelique Kerber személyében két volt világelső is kihagyja a jövő héten rajtoló Indian Wells-i női tenisztornát.
A legutóbbi wimbledoni Grand Slam-tornán győztes román játékost szombati közlése szerint, amelyet a Twitter-oldalán tett közzé, lábprobléma kényszeríti távolmaradásra az amerikai viadaltól. A világranglistán jelenleg második Halep 2015-ben megnyerte az Indian Wells-i tornát.
Kerber hasonlóképpen fogalmazott Instagramján, azt írva, hogy lábsérüléséből még nem épült fel teljesen, így nemcsak ezt, hanem az utána következő miami versenyt is kénytelen kihagyni. A német teniszező tavaly döntőt játszott Indian Wellsben.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



