Tenisz: Halep már nincs a top tízben a világranglistán

Simona Halep 2014 januárja után először kicsúszott a top tízből (Fotó: AFP)
Öt magyar szerepel az első kétszáz között a női teniszezők világranglistáján, közülük továbbra is Babos Tímea áll a legelőkelőbb helyen – közölte az MTI.
A hétfőn kiadott legfrissebb WTA-rangsorban Babos Tímea két helyet rontva a 123., Gálfi Dalma a 153., Udvardy Panna a 173., Jani Réka a 193., Bondár Anna pedig a 199. helyen áll.
A ranglistát változatlanul az ausztrál Ashleigh Barty vezeti, a kétszeres Grand Slam-tornagyőztes, korábbi világelső román Simona Halep ugyanakkor 2014 januárja után először kicsúszott a top tízből, most a 13. helyen áll.
(MTI)
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41
Ezek is érdekelhetik



