Aus. Open: Jó mérkőzés volt, sajnálom a döntő szett elejét – Bondár

M. M.M. M.
2023.01.18. 11:59
null
Bondár Anna elégedett lehet teljesítményével(Fotó: Getty Images, archív)
Amint azt korábban megírtuk, vereséget szenvedett Bondár Anna a korábbi Grand Slam-győztes Jelena Ostapenko ellen az Australian Openen. Bondár elégedett volt játékával, a tanulságok levonásával pedig nem fog habozni.
„Nem kezdtem rosszul, fel tudtam venni azt a ritmust és játékot, amit Ostapenko képvisel. Szerváltam is az első játszmáért, de az a játék nagyon hamar elment, ha ő érzi a játékot, akkor sorozatban sok ütése is betalál. A második játszma nagyon jó szett volt, többször is visszajöttem brékhátrányból. Sajnálom, hogy a döntő szett eleje elment, de összességében jó meccs volt, a negatívumokból pedig tanulni fogok” – nyilatkozta Bondár Anna, miután kikapott

A teljes interjút itt megnézheti.


Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré

Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Eastbourne-i tenisztorna: Udvardy kikapott Ostapenkótól a nyolcaddöntőben

Tenisz
2026.06.24. 15:47

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 16:52

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban

Tenisz
2026.06.21. 21:18

Nem bírt a harmadik kiemelttel, Bondár Anna búcsúzott Nottinghamben

Tenisz
2026.06.15. 16:05

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben

Tenisz
2026.06.14. 16:06

Bondár Anna továbbjutott a nottinghami selejtező első fordulójából

Tenisz
2026.06.13. 13:52
Ezek is érdekelhetik