Aus. Open: Jó mérkőzés volt, sajnálom a döntő szett elejét – Bondár

Bondár Anna elégedett lehet teljesítményével(Fotó: Getty Images, archív)
Amint azt korábban megírtuk, vereséget szenvedett Bondár Anna a korábbi Grand Slam-győztes Jelena Ostapenko ellen az Australian Openen. Bondár elégedett volt játékával, a tanulságok levonásával pedig nem fog habozni.
„Nem kezdtem rosszul, fel tudtam venni azt a ritmust és játékot, amit Ostapenko képvisel. Szerváltam is az első játszmáért, de az a játék nagyon hamar elment, ha ő érzi a játékot, akkor sorozatban sok ütése is betalál. A második játszma nagyon jó szett volt, többször is visszajöttem brékhátrányból. Sajnálom, hogy a döntő szett eleje elment, de összességében jó meccs volt, a negatívumokból pedig tanulni fogok” – nyilatkozta Bondár Anna, miután kikapott
A teljes interjút itt megnézheti.
A teljes interjút itt megnézheti.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik





