
Fotó: Lengyel Viktória
Az első helyen kiemelt Bondár Anna bejutott a negyeddöntőbe a Wiesbadenben zajló, 100 ezer dollár összdíjazású salakpályás női ITF-tenisztornán.
A világranglistán 102. magyar játékos csütörtökön a brit Jodie Burrage-dzsel (173.) csapott össze, akit legyőzött eddigi egyetlen mérkőzésükön tavaly Canberrában. A második csata első játszmája hat bréket hozott, ezekből Bondár jött ki jobban, majd a második szettben már egyszer sem vesztette el az adogatását. A találkozó 1 óra 25 percig tartott.
A Hajdúszoboszló SE sportolójára a nyolc között az ötödik kiemelt svájci Simona Waltert (149.) vár.
TENISZ
ITF W100-AS TORNA, WIESBADEN (salak, 100 000 dollár)
Nyolcaddöntő
Bondár Anna–Jodie Burrage (brit) 6:2, 6:1
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



