Tokió 2020: karanténban az orosz női rögbisek

Koronavírusos eset miatt karanténba került az oroszok női rögbiválogatottja (Fotó: MTI)
Koronavírusos eset miatt karanténba került az oroszok női rögbiválogatottja, amely már Japánban készül a jövő pénteken kezdődő olimpiára – közölte a Magyar Távirati Iroda.
A TASZSZ jelentése szerint nem játékosnak, hanem a csapat masszőrének lett pozitív a tesztje. Azt még nem tudni, mennyi ideig tart az izolálása a Munakata városában tartózkodó együttesnek.
Oroszország hétfős női rögbiválogatottja, amely a 2016-os riói olimpiára nem jutott ki, először résztvevője az ötkarikás játékoknak.
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik






