Tokió 2020: karanténban az orosz női rögbisek

MTI/ CS. B.MTI/ CS. B.
2021.07.14. 16:55
null
Koronavírusos eset miatt karanténba került az oroszok női rögbiválogatottja (Fotó: MTI)
Koronavírusos eset miatt karanténba került az oroszok női rögbiválogatottja, amely már Japánban készül a jövő pénteken kezdődő olimpiára – közölte a Magyar Távirati Iroda.

 

A TASZSZ jelentése szerint nem játékosnak, hanem a csapat masszőrének lett pozitív a tesztje. Azt még nem tudni, mennyi ideig tart az izolálása a Munakata városában tartózkodó együttesnek.

Oroszország hétfős női rögbiválogatottja, amely a 2016-os riói olimpiára nem jutott ki, először résztvevője az ötkarikás játékoknak.

Legfrissebb hírek

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
2026.06.26. 19:58

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból

Kosárlabda
2026.06.12. 11:34

World Sailing: az orosz junior vitorlázók visszatérhetnek

Egyéb egyéni
2026.06.10. 13:06

Az IIHF szeptemberben ismét foglalkozik az orosz hokisok esetleges visszatérésével

Jégkorong
2026.06.09. 16:56

Továbbra sem vehetnek részt az európai kupákban az orosz labdarúgócsapatok

Minden más foci
2026.06.07. 11:38

A Nemzetközi Vívószövetség feloldotta az orosz sportolókra vonatkozó korlátozásokat

Egyéb egyéni
2026.06.03. 10:13

Ritmikus gimnasztika: az oroszok saját zászlójukat használhatják az Eb-n

Torna
2026.05.24. 14:01
Ezek is érdekelhetik