
Fotó: MATSZ
Szoros küzdelemben, a győztes törököktől minimális különbséggel lemaradva ezüstérmet szerzett a magyar fiú tornászválogatott a szerbiai Újvidéken zajló Gymnasiadén.
A magyar szövetség hírlevele szerint a zlatibori központú multisporteseményen a Ludányi Levente, Bánki Márk, Yu Yeongbeom Christian, Lukács Gábor, Nagy Dániel összeállítású magyar csapat 211.027 ponttal lett második, a törökök 211.061 pontot szereztek. A bronzérem a tajvani csapathoz került.
Egyéni összetettben Ludányi ugyancsak második lett 70.931 ponttal, míg Lukács negyedikként zárt.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában
Torna
2026.05.08. 21:55
Ezek is érdekelhetik




