Úszás: Lementem a bányába és dolgoztam – Milák Kristóf
Hatalmas üdvrivalgás fogadta a Liszt Ferenc reptéren az indianapolisi junior-világbajnokságról hazatérő úszókat, akik csomagjaik mellett tizenhat érmet hoztak a tengerentúlról. Az öt arany-, nyolc ezüst-, három bronzérem és az értékes helyezések tulajdonosai fáradtan, ám boldogan ölelték át szeretteiket. Mindannyian szép emlékeket őriznek a vb-ről, a 400 gyorson diadalmaskodó Késely Ajna sírva jött haza, amiért mindennek vége. A 4x100-as és a 4x200-as gyorsváltót is elsőnek célba vivő Németh Nándor elárulta, pici ünneplés már kint is volt, de erre igazán itthon kerül sor. Persze csak miután alaposan kipihenték magukat, hiszen hosszú szezon áll mögöttük. A négyszeres junior-világbajnokként visszaérkező Milák Kristóf szeptember közepéig, esetleg végéig az iskolát is el szeretné kerülni, miközben arra nem nagyon tudott mit mondani, hogy a hazai sajtóban már-már az új Darnyi Tamásként emlegetik. Ő csak „lement a bányába és dolgozott”.
Legfrissebb hírek

Németh Nándor: Álom a Milákkal felálló váltó
Úszás
2026.06.17. 07:52

Milák a 100 pillangót is behúzta a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.24. 19:15

Milák és Márton is győzött a Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.23. 19:52

Milák Kristóf is úszik a monacói Mare Nostrumon
Úszás
2026.05.20. 15:50

Milák Kristóf megtörte Szabó Szebasztián nagy sorozatát
Úszás
2026.04.17. 20:16
Ezek is érdekelhetik



