Vizes Eb: Orbán Viktor is gratulált a magyar csapat szerepléséhez

N. T.N. T.
2021.05.23. 20:30
Mint beszámoltunk róla, a magyar csapat öt arannyal, négy ezüsttel és hat bronzzal zárta a budapesti vizes Európa-bajnokságot. A szerepléshez gratulált Orbán Viktor miniszterelnök is.

„Májusi éremeső a vizes Eb-n. Gratulálok! Hajrá, magyarok, fel Tokióra!” – írta Facebook-oldalán Orbán Viktor, illusztrációként pedig a Nemzeti Sport Online értékelő cikkét osztotta meg. „Májusi éremeső a vizes Eb-n. Gratulálok! Hajrá, magyarok, fel Tokióra!” – írta Facebook-oldalán Orbán Viktor, illusztrációként pedig a Nemzeti Sport Online értékelő cikkét osztotta meg.

Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

Magyar válogatott
2026.03.20. 10:22

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
2026.02.22. 22:54

Tóth Alex egy dedikált mezzel ajándékozta meg Orbán Viktort – videó

Légiósok
2026.02.22. 18:06

Orbán Viktor a friss Nemzeti Sportot helyezte el a reptéri időkapszulában – fotó

Egyéb egyéni
2026.02.20. 15:18

Hivatalos: a Tisza megszüntetné a taót

Egyéb egyéni
2026.02.07. 18:12

Orbán Viktor fogadta a Nemzeti Sport Gála díszvendégeit

Egyéb egyéni
2026.01.12. 21:44
Ezek is érdekelhetik