Aerobik: három magyar arany az U15-ös és junior Eb-n

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2025.11.13. 14:29
null
A magyar aerobikosok három aranyat nyertek és összesen hat alkalommal álltak dobogón a gandzsai U15-ös és junior Európa-bajnokságon.

Az azeri Gandzsában rendezett U15-ös és junior aerobik Európa-bajnokságon

három arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyarok.

A Magyar Torna Szövetség tájékoztatása szerint az U15-ös csapatversenyt Magyarország nyerte, ezzel tovább erősítve pozícióját az európai élmezőnyben. A válogatott aranyérmesei között Böhönyei Bálint is szerepel, aki egyéniben lett Európa-bajnok.

A győzelmek sorát az U15-ös Aerodance csapat aranya, valamint a junior csoport ezüst- és Aerodance-bronzérme tette teljessé, míg Bányász Viktória egyéniben bronzérmet szerzett.

„A magyar csapat megint bizonyította, hogy az utánpótlásunk rendkívül erős. Több kategóriában döntőzni vagy érmet szerezni hatalmas dolog, és a fiatalok most is mindent beleadtak. Külön öröm látni azt az egységet és lelkesedést, ami a delegációt jellemzi” – értékelt Demeter-Hegyi Dóra delegációvezető.

(Kiemelt kép forrása: MATSZ)

Legfrissebb hírek

Kézilabda: hétfőn kezdődik az U16-os leány nyílt Európa-bajnokság

Utánpótlássport
3 órája

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
10 órája

Cselgáncs: hétfőn kezdődik az ifjúsági Eb a Kanári-szigeteken

Utánpótlássport
13 órája

Vízilabda: sima sikerrel kezdett az U18-as fiúválogatott a vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 21:33

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 20:59

Kosárlabda: kétszer legyőzte a portugálokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 20:05

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 9:37

Kajak-kenu: Csorba bizonyította, nem véletlen volt a tavalyi remeklés

Utánpótlássport
2026.06.26. 17:24
Ezek is érdekelhetik