Vizes vb: ettől érzékenyültek el 3-szoros olimpiai bajnokaink – videó

2017.07.17. 08:42
Megkezdte közös felkészülését a budapesti masters vizes világbajnokságra a háromszoros, kétszeres és egyszeres olimpiai bajnokok alkotta férfi vízilabda-válogatott. Közülük négy triplázóval, Szécsi Zoltánnal, Kiss Gergellyel, Molnár Tamással és Biros Péterrel beszélgetett az NSO Tv stábja. Megtudtuk, hogy nosztalgiázás edzés közben nincs, annál inkább utána a sörözésnél. Kiss Gergely elárulta: örül, hogy végre olyan passzokat kaphat és adhat, mint annak idején, és elmesélte, mitől érzékenyültek el az első tréningen. Szécsi Zoltán pedig felelevenítette, milyen érzés volt hazatérni a londoni játékok után az interjú helyszínéül szolgáló reptérre.
Legfrissebb hírek

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
4 órája

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
14 órája

Új elnököt választott az Egri Vízilabda Klub, Szécsi Zoltán távozik

Vízilabda
2026.05.15. 18:23

Világbajnok párbajtőrvívó is tagja lesz az új Országgyűlésnek

Egyéb egyéni
2026.04.30. 20:52

„Mi, magyarok megtehetjük, becsüljük ezt meg” – Szécsi Zoltán is üzent követőinek

Egyéb egyéni
2026.04.10. 14:30

„Megtapasztalhattam, mennyit fejlődött a sport az elmúlt tizenhat évben” – Baji Balázs üzent

Egyéb egyéni
2026.04.10. 14:22

„Tűzön-vízen átmegyek, önfejű vagyok és kitartó” – 50 éves Biros Péter

Vízilabda
2026.04.05. 10:14

Szécsi Zoltán: Elképesztő érzés volt újra játszani, már az öltözőben visszatért a kilencvenes évek hangulata

Vízilabda
2026.04.04. 08:23
Ezek is érdekelhetik