A magyar férfi vízilabda-válogatott 8–5-ös vereséget szenvedett Montenegrótól a Hajós Alfréd Uszodában zajló Vodafone-kupa második napján. A találkozó után Decker Ádám az NSO Tv-nek elmondta, ha az emberelőnyös szituációkon javítanak, bárkivel felvehetik a versenyt.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






