Férfi vízi: jövő héten játszik a Kanizsa és a KSI az ob I-ért
Jövő héten indul, vagyis folytatódik a vízilabdaszezon Magyarországon: az első osztályú tagságért a Kanizsa és a KSI férficsapata vív egymással oda-visszavágós párharcot.
A Magyar Vízilabda-szövetség (MVLSZ) honlapja szerint mindkét találkozót a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában rendezik, az első mérkőzést csütörtökön 19 órától játsszák, a másodikra pedig szombaton, ugyanebben az időpontban kerül sor.
A párharcot azért rendezik, mert az AVUS Szombathely visszalépett az ob I-es indulástól.
Az MVLSZ március 14-én jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatt felfüggeszt minden sorozatot, majd május 11-én törölte az idényt, ez összesen 42 bajnokságot érintett. A következő szezon várhatóan nyáron, a Magyar Kupával indul.
Legfrissebb hírek

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 17:45

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09
Ezek is érdekelhetik




