
A magyar csapat legyőzte Izraelt (Fotó: Tumbász Hédi)
A magyar női vízilabda-válogatott 18–8-ra nyert az izraeli csapat ellen az olaszországi Sassariban zajló felkészülési torna szerdai nyitó napján – írja a Magyar Távirati Iroda.
A hazai rendezésű világbajnokságon júliusban ezüstérmes csapat legjobbja Faragó Kamilla volt, aki négyszer talált a rivális kapujába. A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint Peresztegi-Nagy Kinga személyében újoncot avatott Bíró Attila szövetségi kapitány: az UVSE játékosa három góllal hálálta meg a bizalmat.
Az augusztus végén kezdődő spliti Európa-bajnokságra készülő együttes csütörtökön a görögökkel találkozik, majd sorrendben a spanyolokkal, az olaszokkal és a hollandokkal csap össze a rangos szardíniai viadalon, amely vasárnapig tart.
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




