
Garda lett a mezőny legeredményesebbje (Fotó: Tumbász Hédi)
A magyar női vízilabda-válogatott rendkívül magabiztosan, 15–6-ra nyert a házigazda olasz csapat ellen a Sassariban zajló felkészülési torna szombati fordulójában – jelentette a Magyar Távirati Iroda.
Bíró Attila szövetségi kapitány csapata – amely a hazai rendezésű világbajnokságon júliusban második lett – már a nagyszünetre eldöntötte az összecsapást, amelynek legjobbja Garda Krisztina volt öt góllal.
A magyar csapat vasárnap, a záró napon a hollandokkal csap össze a rangos szardíniai viadalon.
VÍZILABDA
SZARDÍNIA-KUPA, 4. FORDULÓ
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)
Magyarország–Olaszország 15–6 (4–0, 4–2, 5–2, 2–2)
A magyar csapat gólszerzői: Garda 5, Szilágyi 4, Faragó 2, Leimeter 2, Horváth, Farkas
(MTI)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




