A magyar női vízilabda-válogatott 15–11-es vereséget szenvedett Spanyolországtól a horvátországi Splitben zajló Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így szerda délután az 5–8. helyért folytatja szereplését.
Bővebben ide kattintva olvashatnak a mérkőzésről!Bővebben ide kattintva olvashatnak a mérkőzésről!
VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT, HORVÁTORSZÁG
MAGYARORSZÁG–SPANYOLORSZÁG 11–15 (1–4, 4–2, 3–6, 3–5)
Split. V: Adrian Alexandresu (román), Vojin Putnikovics (szerb)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




