Női vízilabda Eb: értékelje a válogatott tagjainak teljesítményét!
Női vízilabda-válogatottunk az ötödik helyen zárta a horvátországi Európa-bajnokságot. A csoportkört két vereséggel kezdte, ezután három fölényes győzelem következett. A negyeddöntőben kikaptunk a spanyoloktól, így az 5. hely lett a cél, és azt a franciák, majd az izraeliek magabiztos felülmúlásával meg is szerezte Bíró Attila együttese. A torna után arra kérjük olvasóinkat, hogy tízes skálán, egyesével értékeljék a válogatott játékosainak és szövetségi kapitányának spliti teljesítményét!
SZAVAZÁS
Értékelje a női vízilabda-válogatott tagjainak Európa-bajnoki teljesítményét!
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50
Ezek is érdekelhetik







