Man. City: Nani kiállítása nagy hiba volt - Mancini

2013.03.09. 10:50
Roberto Mancini, a Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere szerint óriási hibát követett el Cüneyt Cakir játékvezető a keddi Manchester United–Real Madrid Bajnokok Ligája-mérkőzésen, amikor kiállította a hazaiak portugál szélsőjét, Nanit.

„A játékvezető néha hibázik, ez pedig szerintem egy nagy hiba volt. Nani még sárga lapot sem érdemelt. Nem volt semmi. A labdát próbálta megszerezni, nem is látta Arbeloát. Nem tudom, hogy a játékvezető mit látott” – értetlenkedett Mancini, aki együtt érzett a történtek láttán alaposan feldühödött Sir Alex Fergusonnal.

„Megértem Ferguson csalódottságát. Ugyanez történt velem, amikor Kompanyt kiállították tavaly a Manchester United, és idén az Arsenal ellen” – tette hozzá az olasz szakember.

Legfrissebb hírek

Hiába távozna, a Chelsea 120 millió fontot kér Enzo Fernándezért

Angol labdarúgás
2026.05.28. 13:38

„Ma többet sírtam, mint az egész eddigi életemben” – Szalah érzelmesen búcsúzott az Anfieldtől

Angol labdarúgás
2026.05.25. 08:23

Pep Guardiola az idény végén távozik a Manchester Citytől – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.18. 23:00

Újabb szöglet utáni gól, újabb győzelem: egy lépéssel közelebb került a bajnoki címhez az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.18. 22:57

Tiltakoztak a szurkolók, nyilatkozatot adott ki a jegyárakról a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.05.07. 12:14

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 09:28

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.02. 20:25

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
2026.05.02. 17:59
Ezek is érdekelhetik