Gyász: elhunyt a „Bombázó”, Bobby Charlton „helyettese”
Elhunyt Gordon Harris, a Burnley és a Sunderland korábbi labdarúgója. Az egyszeres angol válogatott középpályás rákos megbetegedéssel küzdött.
Harris 1958-ban lett a Burnley játékosa, egy évvel később már a felnőttek között is bemutatkozott. A klub színeiben 313 mérkőzésen lépett pályára, és több mint 70 gólt szerzett. 1967-ben (a Burnleynél töltött kilenc év után) a Sunderlandhez igazolt, amelyben 126 bajnokin 16 gólt szerzett.
A „Bombázó” becenévre hallgató Harris 1966 januárjában az angol válogatottban is pályára léphetett – épp a sérült Bobby Charlton helyére ugrott be.
A kedden elhunyt Harris 73 éves volt.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




