Atlétika: bobosként menne olimpiára az Eb-ezüstérmes német gátfutó
Bobban szeretne indulni a 2014-es szocsi téli olimpián Thomas Blaschek, a 110 méteres gátfutás 2006-os Európa-bajnoki ezüstérmese.
A 29 éves német sportoló, aki sorozatos sérülései miatt hagyott fel az atletizálással, tolóember lesz az egyik esélyes, Oliver Harras csapatában.
„Szeretnék részt venni a világkupa-sorozatban, aztán a világbajnokságon, végül pedig az olimpián" – idézte őt a Süddeutsche Zeitung.
Nem ritka – így magyarok esetében is előfordult –, hogy bobban korábbi atléták vállalnak tolószerepet.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





