Hat magyar atléta indul a március 4–6. között esedékes párizsi fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.
A szövetség szerdai tájékoztatása szerint a francia fővárosban Baji Balázs (60 m gát), Bene Barnabás (1500 vagy 3000 m), Deák Nagy Marcell (400 m), Kazi Tamás (800 m), Kürthy Lajos (súlylökés), Márton Anita (súlylökés) képviseli a magyar színeket.
Dornbach Ildikó szövetségi kapitány azt mondta az MTI-nek, hogy legalább két magyar döntős szereplésben reménykednek a fedett pályás európai seregszemlén.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik




