Atlétika: visszavonul a spanyolok olimpiai bajnok magasugrója

2017.10.18. 12:29
Bejelentette visszavonulását Ruth Beitia, a spanyolok olimpiai bajnok magasugrója.

A 38 éves atlétát idén több sérülés hátráltatta, ezért döntött úgy, hogy befejezi pályafutását.

„A testem sok szempontból elérte a határait” – jelentette be Beitia azon a szerdai sajtóeseményen, amelyen szülővárosa, Santander sportmúzeumnak adományozta riói olimpiai aranyérmét.

A spanyol versenyző olimpiai bajnoki címe mellett háromszoros Európa-bajnoknak és kétszeres világbajnoki ezüstérmesnek is mondhatja magát.

 

Legfrissebb hírek

34 évesen visszavonult a németek Európa-bajnok magasugrója

Atlétika
2026.06.20. 20:37

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Visszavonult az olimpiai bronzérmes karatés, Hárspataki Gábor

Egyéb egyéni
2026.05.31. 13:12

Luka Modric a vb után visszavonul – sajtóhír

Foci vb 2026
2026.05.27. 17:07

Jászapáti Petra: Visszavonulok!

Téli sportok
2026.05.22. 16:00

„Köszönöm, hogy részesei voltatok az utamnak” – visszavonul a kétszeres BL-győztes Dragana Cvijics

Kézilabda
2026.05.21. 12:26

Németh Krisztián: El tudom viselni, hogy csodagyerek maradok

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:45
Ezek is érdekelhetik