Bejelentette visszavonulását Ruth Beitia, a spanyolok olimpiai bajnok magasugrója.
A 38 éves atlétát idén több sérülés hátráltatta, ezért döntött úgy, hogy befejezi pályafutását.
„A testem sok szempontból elérte a határait” – jelentette be Beitia azon a szerdai sajtóeseményen, amelyen szülővárosa, Santander sportmúzeumnak adományozta riói olimpiai aranyérmét.
A spanyol versenyző olimpiai bajnoki címe mellett háromszoros Európa-bajnoknak és kétszeres világbajnoki ezüstérmesnek is mondhatja magát.
Legfrissebb hírek

34 évesen visszavonult a németek Európa-bajnok magasugrója
Atlétika
2026.06.20. 20:37

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Luka Modric a vb után visszavonul – sajtóhír
Foci vb 2026
2026.05.27. 17:07

Jászapáti Petra: Visszavonulok!
Téli sportok
2026.05.22. 16:00
Ezek is érdekelhetik



