Koronavírus: Detroitban sem lesz maratoni az idén

MTI MTIMTI MTI
2020.07.26. 09:22
A koronavírus-járvány miatt elmarad a detroiti maratoni, amelyre októberben került volna sor.

A szervezők szombati közleménye szerint a nevezők jövőre, vagy 2022-ben használhatják fel a regisztrációjukat, ha pedig egyik lehetőséggel sem kívánnak élni, visszakapják a nevezési díjuk felét.

A pandémia miatt korábban a többi között a chicagói, a New York-i, a bostoni, a berlini, a prágai, az edinburgh-i, a bécsi és a római maratonit is törölték.

A pandémia miatt korábban a többi között a chicagói, a New York-i, a bostoni, a berlini, a prágai, az edinburgh-i, a bécsi és a római maratonit is törölték.

Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Új világcsúcs: Joyce Hübner 367 maratonit futott 367 nap alatt

Atlétika
2026.06.02. 17:04

Vindics-Tóth Lili: Még sokat lehet fejlődni, de már tudom, mire számítsak

Atlétika
2026.05.12. 09:23

1:59:30 – szép új világ? – N. Pál József publicisztikája

Atlétika
2026.05.10. 23:39

Sporttörténelem: Sabastian Sawe két órán belül futotta le a maratonit Londonban – videó

Atlétika
2026.04.26. 14:00

Szemerei Levente: Hozzá kellett szokni a fővárosi élethez

Atlétika
2026.02.20. 12:03

Szemerei Levente minden idők harmadik legjobb magyar maratoni eredményét futotta

Atlétika
2026.02.15. 13:42

Jövőre maratoni és félmaratoni gyaloglóversenyeket vezetnek be

Atlétika
2025.12.19. 14:09
Ezek is érdekelhetik