Teke: magyar érmek Szerbiában és Ausztriában
A magyar tekeválogatott tagjai két arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztek az év első két, Szerbiában és Ausztriában rendezett nemzetközi versenyén.
A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának keddi tájékoztatása szerint a szerbiai Verbászon (Vrbasz) rendezett viadalon Kakuk Levente – 704 fás egyéni- és pályacsúccsal – győzött, megelőzve Zapletán Zsombort és Kiss Norbertet.
A Három Királyok Kupája elnevezésű bécsújhelyi versenyen egyéniben Nemes Attila, a Zalaegerszegi TK tekése diadalmaskodott 688 fás teljesítménnyel, míg a csapatok között a Répcelaki SE II bronzérmet szerzett.
A következő világranglista viadalt a hétvégén, Szegeden rendezik, erre keddig 160 sportoló nevezett.
Legfrissebb hírek

Kiss Norbert megint megcsinálta!
Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros
Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45
Ezek is érdekelhetik






