MOB: Gundel Takács Gábor lett a kommunikációs igazgató

I. SZ.I. SZ.
2021.06.01. 18:04
null
Gundel Takács Gábor a MOB új sajtófőnöke (Fotó: NS-archív)
Június 1-jétől Gundel Takács Gábor a Magyar Olimpiai Bizottság kommunikációs vezetője, derült ki a MOB szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményéből.

A televíziós műsorvezető és kommentátor látja el a tokiói olimpián a sajtóattasé feladatait is.

Gundel Takács Gábort, a Budapesti Labdarúgó-szövetség elnökét sportriporterként ismerte meg az ország, már az 1992-es barcelonai olimpiáról is közvetített. Ő kommentálta a 2010-es labdarúgó-világbajnokság döntőjét, illetve a 2016-os Európa-bajnokságon a Magyarország–Izland mérkőzést.

Az olimpiai eskütétel július 1-én a Millenárison lesz, a kiutazások július 7-én kezdődnek a július 23-tól augusztus 8-ig tartó tokiói nyári játékokra.

Legfrissebb hírek

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

Optimista tekvandósok, a birkózók 5–7 olimpiai kvótát remélnek

Egyéb egyéni
2026.05.21. 17:58

A MOB és a főváros is elkötelezett az olimpiarendezés mellett

Egyéb egyéni
2026.05.16. 14:22

A Magyar Sport Napját ünnepelte a MOB

Egyéb egyéni
2026.05.06. 17:01

Rangos francia kitüntetést kapott Gyulay Zsolt

Egyéb egyéni
2026.04.22. 11:04
Ezek is érdekelhetik