Az olimpiai kvóta mellett összetettben 16. helyen végzett a valenciai ritmikusgimnasztika-világbajnokságon Pigniczki Fanni, aki karikával bronzérmes lett, szalaggal pedig döntőbe jutott. A sportoló hétfő kora este érkezett haza Magyarországra, a Liszt Ferenc Repülőtéren pedig nagy tömeg fogadta második vb-érmesünket.
![]() |
| Pigniczki Fannit nagy tömeg fogadta a reptéren (Fotó: Koncz Márton) |







Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






