El: bundázás miatt nem indulhat két török klub
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) az Európa-ligából két török csapatot zárt ki, mivel a kupadöntős Eskisehirspor és a bajnoki harmadik Sivasspor érintett volt a helyi bundabotrányban a 2010–2011-es szezonban.
A két kizárt együttes helyett a Karabukspor és a Bursaspor indulhatna a második számú kupasorozatban.
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Bajnokok Ligájában is történt egy kizárás: a szerb bajnok Crvena zvezda indulását kifizetetlen számlák miatt nem engedélyezte a Bajnokok Ligája következő sorozatában.
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik






