Narancsmezes tömeg Dortmundban, alapoznak az angolok is

Az angol szurkolók Dortmundban is jól érzik magukat (Fotó: Getty Images)
Pár órával az esti Hollandia–Anglia Európa-bajnoki-elődöntő előtt már forrósodik a hangulat a dortmundi utcákon. Ebben egyelőre inkább a hollandok járnak az élen: az egységesen narancssárgába öltözött szurkolók elképesztő hacukákban pompás hangulatot teremtenek a város szurkolói zónájában. De nemcsak a holland szurkolók, hanem az angol hívek is Dortmundban tartózkodnak már, mi több, már meglehetősen otthonosan is érzik magukat a városban. Természetesen az ilyenkor nélkülözhetetlen kiegészítővel, hideg sörrel a kezükben alapoznak az esti elődöntőre.
Nézze meg képgalériánkat a narancsmezes sokaságról:

fotó 2024.07.10.
A holland szurkolók bevették Dortmundot (Fotók: Getty Images)
Az angolok is jókedvűen hangolnak az elődöntőre:

fotó 2024.07.10.
Az angolok is hangolnak az Eb-elődöntőre (Fotók: Getty Images)
Legfrissebb hírek

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek
Foci vb 2026
2026.06.25. 08:31

Marcus Rashford szerezte az angolok 4. gólját
Foci vb 2026
2026.06.17. 23:51
Ezek is érdekelhetik






