Vb 2022: a japánok szedték fel a szemetet a nyitó meccs után
Tegnap a vb nyitó meccse után a japán szurkolók kitakarították a stadiont távozásuk előtt. „Mi, japánok sosem hagyunk szemetet magunk után” – mondta egy japán nő.
Legfrissebb hírek

1000 drukkert „vásároltak” a katariak?
Foci vb 2026
Tegnap, 10:24

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban
Foci vb 2026
2026.06.26. 16:34
Ezek is érdekelhetik




