Jégkorong: Majoross Gergely tizenegy év után tér vissza a Ferencvárosba

2010.06.28. 19:15
Nevelőegyesületében, a Ferencvárosban folytatja pályafutását a válogatott jégkorongozó, Majoross Gergely. A támadó a jegkorong.blog.hu sportági oldalon nyilatkozott klubváltásának körülményeiről.

A 31 éves csatár – aki 2009-ben tagja volt az A-csoportos vb-n szereplő válogatottnak – 1999-ben igazolt el a Ferencvárosból az Alba Volánba, míg a székesfehérváriakat két évvel ezelőtt hagyta el, akkor a Bp. Stars kedvéért.

Miután a káposztásmegyerieknél lejárt a szerződése, és nem kapott a hosszabbításra vonatkozó konkrét ajánlatot, elfogadta a zöld-fehérek invitálását.

Legfrissebb hírek

Majoross Gergely: A küldetés hasonló, mint az elmúlt vb-ken

Jégkorong
2026.06.08. 20:03

Áthidalni még nem, csökkenteni tudjuk a különbségeket – hoki-vb-értékelés

Jégkorong
2026.05.29. 09:34

Majoross Gergely: A legfontosabb, hogy sikerült a megfelelő kultúrát kiépíteni

Jégkorong
2026.05.28. 11:29

Majoross Gergely: Ahogy elkezdett elmenni az erő, úgy maradtunk le egy-egy ütemmel

Jégkorong
2026.05.26. 15:30

Majoross Gergely: Nagyon büszke vagyok arra, amit öt az öt ellen játszottunk

Jégkorong
2026.05.25. 19:44

Majoross Gergely: A második harmad nem tetszett, fejben sem, ahogy kezeltük a problémáinkat

Jégkorong
2026.05.23. 20:52

Majoross Gergely: Tisztességesen játszottunk, ebben nincs hiányérzetem, a koronggal való játékban van

Jégkorong
2026.05.22. 20:55

Majoross Gergely: Volt egy tervünk, ezt többé-kevésbé megvalósítottuk

Jégkorong
2026.05.19. 23:38
Ezek is érdekelhetik