Nevelőegyesületében, a Ferencvárosban folytatja pályafutását a válogatott jégkorongozó, Majoross Gergely. A támadó a jegkorong.blog.hu sportági oldalon nyilatkozott klubváltásának körülményeiről.
A 31 éves csatár – aki 2009-ben tagja volt az A-csoportos vb-n szereplő válogatottnak – 1999-ben igazolt el a Ferencvárosból az Alba Volánba, míg a székesfehérváriakat két évvel ezelőtt hagyta el, akkor a Bp. Stars kedvéért.
Miután a káposztásmegyerieknél lejárt a szerződése, és nem kapott a hosszabbításra vonatkozó konkrét ajánlatot, elfogadta a zöld-fehérek invitálását.
Legfrissebb hírek

Majoross Gergely: A küldetés hasonló, mint az elmúlt vb-ken
Jégkorong
2026.06.08. 20:03
Ezek is érdekelhetik






