
Fotó: Koncz Márton
A Ferencváros jégkorongcsapata hivatalos oldalán bejelentette, hogy a 2025–2026-os idényben az osztrák hokiligában (ICEHL) indul.
A magyar klub honlapjának pénteki beszámolója szerint a minden részletre kiterjedő, ötlépcsős csatlakozási folyamat utolsó fázisa volt a voksolás.
A csatlakozással az is eldőlt, hogy a Ferencváros nem áll rajthoz az Erste Liga következő szezonjában.
Az ICEHL-ben eddigi egyedüli magyar csapatként a Hydro Fehérvár AV19 is szerepelt.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik






