A Fehérvár vezetőedzője valami olyat szeretne elérni, amit eddig nem sikerült

Kiss Dávid is örül, hogy a Fradi csatlakozott az osztrák ligához (Fotó: NSO Tv)
Túl van az első felkészülési meccsén a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata, sőt az osztrák hokiliga szeptember közepi rajtjára készülő gárda csütörtökön és pénteken Csehországban folytatja két újabb mérkőzéssel. A csapat vezetőedzője, Kiss Dávid az NSO Tv kamerája előtt beszélt első benyomásairól, az újakról, az átalakuló fehérvári pályáról és persze a Ferencváros érkezése mellett az idénybeli célokról is.
„A céljaink mindig nagyok! – szögezte le Kiss Dávid, a Hydro Fehérvár AV19 vezetőedzője. – Szeretnénk mindig egyre messzebb menni, és valami olyat elérni, amit korábban még nem sikerült. Ha nem így állnánk neki az idénynek, akkor csak vesztegetnénk az időnket. Mindig tanulunk az előző évadokból, és mindig nagyobb kihívás elé nézünk, hiszen másképp élsportolóként nincs, ami motiváljon, előrevigyen.”
Legfrissebb hírek

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek
Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Svéd védővel erősített a Fehérvár
Jégkorong
2026.06.15. 13:39

Jégkorong: Halász Béni Fehérvárra igazolt – hivatalos
Jégkorong
2026.05.29. 10:47

Kiss Dávid: Tudjuk, miről dönt a britek elleni meccs
Jégkorong
2026.05.19. 10:43

Négy magyar játékostól elköszönt a Volán
Jégkorong
2026.05.07. 19:47
Ezek is érdekelhetik




