Gyász: elhunyt az FTC 17-szeres bajnok korábbi kerékpározója
A Ferencváros hivatalos honlapján, a fradi.hu-n tudatta: 66 éves korában elhunyt Bürger Ferenc, 17-szeres magyar bajnok kerékpározó.
Az FTC a KSI-ből szerződtette a klasszis kerékpározót, aki 1973-ban nyerte első felnőtt bajnoki címét zöld-fehérben. Később még 16 felnőtt bajnoki aranyat, és számtalan junior első helyet szerzett a Ferencváros színeiben – írja a fradi.hu Bürger Ferencről.
Pályán 4000 méteres üldöző csapatban, míg országútiban többek között hosszú távú bajnokságon, hegyi bajnokságon, páros időfutam csapatversenyen, hármas csapatidőfutamon, valamint 100 km-es csapatidőfutamon nyert aranyat.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




