Női kézilabda: Köstner pozitív válaszokat kapott, marad a DVSC-nél

2011.11.10. 23:50
Úgy tűnik, eldőlt, hogy Köstner Vilmos marad a DVSC-Fórum vezetőedzője: a szakember úgy nyilatkozott, folytatja a megkezdett munkát a debreceni klubnál.

„Három dolog késztetett gondolkozásra, s ezekre a felvetésekre mind pozitív választ kaptam, így folytatom a megkezdett munkát – mondta Köstner Vilmos a haon.hu-nak. haon.hu-nak.

„Az egyik legfontosabb kérdés a csapategységünkkel kapcsolatban vetődött fel. A Ferencváros elleni meccs meggyőzött arról, hogy egy irányba halad a gárda, így ezzel nincs probléma. A másik felvetődő kérdés az volt, hogy együtt gondolkozik-e az alakulat, hasonló elveket vallunk-e a kézilabdáról? Egyénileg és csapatként is elbeszélgettem a játékosokkal, s megbizonyosodtam, hogy helyes az az út, amin járunk. Utolsó pontként pedig a tulajdonostól akartam biztosítékot kapni, hogy nem gyengül tovább a keret. Gellén András megnyugtatott arról, mindent elkövet annak érdekében, hogy ez a gárda együtt maradjon, s ez engem megnyugtatott" – sorolta a tényeket a DVSC-Fórum vezetőedzője.

Köstner Vilmos elmondta, a csapat valamennyi tagja és a szakvezetés is egyetértett abban, hogy az „elvándorlást" meg kell állítani, és szükséges a Loki kommunikációjának megváltoztatása.

Mint ismert, Köstner néhány napja a Nemzeti Sportnak úgy nyilatkozott, át kell gondolnia, hogy marad-e a klubnál.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
3 órája

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
4 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.25. 08:31

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.24. 08:28
Ezek is érdekelhetik