Férfi kézilabda: kórházba került a Szeged svéd légiósa

2012.11.08. 11:51
Kórházba kellett szállítani Jonas Larholmot, az NB I-ben pontveszteség nélkül listavezető Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának svéd válogatott játékosát.

Amint arról a szegedi klub honlapja csütörtökön beszámolt, az olimpiai ezüstérmes irányító-átlövő szerdán, az Orosháza ellen 34–25-re megnyert bajnoki mérkőzés előtt lett rosszul, gyomorpanaszai miatt pályára sem lépett, a meccs után pedig kórházba kellett szállítani.

A vírusos megbetegedéssel kezelt Larholmot várhatóan néhány napig megfigyelés alatt tartják.

Legfrissebb hírek

NB II: a válogatott játékos mellett a magyar bajnok középpályás is távozik Szegedről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 17:42

Kosár: éremért száll harcba a Szedeák az U21-es országos döntőben

Utánpótlássport
2026.05.05. 19:42

Csak döntetlenre futotta az edzőt váltó Szegednek a dél-alföldi rangadón

Labdarúgó NB II
2026.02.08. 14:46

A Kecskemét a végére felőrölte a Szegedet

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 16:55

Férfi kézilabda NB I: szegedi győzelem az FTC otthonában

Kézilabda
2025.12.10. 19:47

Ez is sima volt, ismét 40 gól fölé jutott a Veszprém a Kolstad ellen

Kézilabda
2025.11.19. 20:17

Nem sikerült a címvédés: elbukta a 80 perces egyiptomi csatát a Veszprém

Kézilabda
2025.10.02. 21:18

A Veszprém 16 év után vereséggel kezdte a férfi kézilabda Bajnokok Ligáját

Kézilabda
2025.09.10. 20:25
Ezek is érdekelhetik