Diósgyőr: Huszák Tamás és Elek Norbert játékra jelentkezett

2007.07.17. 12:07
Címkék
Szerdán 18 órakor utolsó felkészülési mérkőzését játssza a DVTK, Pajkos János csapata az NB III-as Egerrel találkozik a városi stadionban - közölte a klub hivatalos honlapja.
Ami a klub sérült játékosait illeti: Huszák Tamás szombaton rúgást kapott a sípcsontjára a Baktalórántháza elleni mérkőzésen, de a középpályás már teljes értékű munkát végez.

Elek Norbert vállsérülése meggyógyult, ellentétben Kerényi Gábor bokasérülésével. A védő öthetes rehabilitációs kezelésen vesz részt a fővárosban.

Valdi Rock Mboussi keresztszalag-szakadás miatt műtött térde is egyre jobban terhelhető, az afrikai középpályás hamarosan bekapcsolódhat a közös munkába.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
4 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
20 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
25 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
27 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
58 perce

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik