Nyíregyháza: a román Bogdan Apostuval erősítenék a csatársort

2007.12.06. 23:33
Címkék
Román támadóval erősíthet a Nyíregyháza, akinek már szerződést is ajánlott a klub.
Az elmúlt napokban lejátszott Ligakupa meccseken több játékost is kipróbált az élvonalba idén feljutó Nyíregyháza, amely a várakozás fölött szerepelve a nyolcadik helyen áll a tabellán. Mindez különösen annak a tekintetében számít bravúrnak, hogy a Szpari az őszi tizenöt bajnokin mindössze tizenkét gólt szerzett, amely a második legkevesebb a bajnokságban. Nem véletlen, hogy elsősorban a csatársort próbálják meg erősíteni. Egyik kiszemeltjük Bogdan Apostu, aki egy jótékonysági mérkőzésen háromszor is betalált, míg a Honvéd elleni Ligakupa-meccsen egy gólt szerzett és egy gólpasszt adott. A klub ezek után szerződést is ajánlott a labdarúgónak. Rajta kívül a horvát Igor Ruzsak kapott még lehetőséget a meccsen, de a szombati REAC elleni találkozón az afrikai származású Mitchel Obi, az argentin Matias Navarrete – aki ősszel Diósgyőrben szerepelt -, illetve egy szerb és egy bosnyák bal oldali középpályás kaphat még lehetőséget. Viszont nem tartanak igényt a horvát kapus Ivan Pavicsics szolgálataira, aki a Debrecen elleni meccsen védte a Szpari kapuját.
Legfrissebb hírek

Rosszul robbantottak, leomlott a lelátó egy része a svédek edzőpályáján

Foci vb 2026
18 perce

Férfi kosárlabda BL: főtáblás a magyar bajnok Falco

Kosárlabda
22 perce

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
31 perce

Nyílt vízi úszás: Fábián Bettina ott lesz az Eb-n, de lehet, hogy csak váltóban indul

Úszás
33 perce

Maradona vb-búcsúja meglehetősen nagy döbbenetet váltott ki

Foci vb 2026
59 perce

Műugrás: Fehér Luca bronzérmes a hazai rendezésű junior Eb-n – VIDEÓ

Utánpótlássport
1 órája

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
1 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik