Vecsés: továbbra is Pisont István az edző

2008.04.29. 17:38
Címkék
Pisont István marad a Vecsési FC játékos-edzője, lemondását ugyanis nem fogadta el Rácz Gábor, a klub elnöke. Vasárnap a Makói FC elleni NB II-es mérkőzés 88. percében Pisont hibázott, amikor játékengedély nélkül küldte pályára a 19 éves Mészáros Tamást. A makóiak megóvták az 1–1-es végeredménnyel záruló találkozót.
A vecsési edző az NSO-nak elmondta, nagyon megviselte, hogy ekkora hibát követett el, amiért csapatától minden bizonnyal levonnak egy pontot.„Az etikai normáimmal nem fér össze egy ekkora vétség. Felajánlottam lemondásomat, de Rácz Gábor elnök úr erről hallani sem akart, és a játékosok is kiálltak mellettem. A jövőben lesz egy személy a csapatnál, aki a technikai ügyeket intézi, eddig nekem kellett például a buszrendeléssel is foglalkoznom.”A 31-szeres magyar válogatott futballista végül pénzbüntetést kapott a klubtól. A vecsésiek 24 fordulót követően a 7. helyen állnak az NB II Keleti csoportjában. Az együttes a 4. hely megszerzését tűzte ki célul a bajnokság végére.
Legfrissebb hírek

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
3 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
6 perce

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
43 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
50 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
1 órája

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik