A labdarúgó Soproni Ligában szereplő DVSC szurkolóit vasárnap Budapest határától rendőrök kísérik a Fáy utcába a Vasas elleni bajnokira.
A vasárnap 17.30-kor kezdődő Vasas–DVSC mérkőzésre utazó debreceni drukkerek az M3-as autópálya bevezető szakaszán, a 25-ös kilométerénél található benzinkútnál gyülekezhetnek, ahonnét rendőri kísérettel utazhatnak tovább Angyalföldre az Illovszky-stadionig – olvasható a debreceniek hivatalos honlapján. A DVSC biztonsági szolgálatának szakmai asszisztense, Tanyi József arra kéri a drukkereket, hogy legkésőbb 16 óráig érjenek a benzinkúthoz.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





