Rudolf Gergely, a DVSC labdarúgója múlt szerdán szenvedett bokasérülést, de a támadó állapota azóta sokat javult, és a svéd Kalmar elleni szerdai mérkőzésen már szeretne pályára lépni – olvasható a klub hivatalos honlapján, a dvsc.hu-n.
„Vasárnap óta együtt edzem a csapattal. Érzek még némi fájdalmat, ám ez nem számottevő. Be van kötve a bokám, de így is vállalni tudom a játékot a BL-selejtezőben a Kalmar ellen” – nyilatkozta Rudolf Gergely.„Véleményem szerint verhető a svéd együttes, és nekünk az a célunk, hogy többgólos előnnyel utazhassunk a visszavágóra” – latolgatta az esélyeket a debreceni találkozó előtt a csatár.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





