A labdarúgó Soproni Ligában szereplő DVSC a hivatalos honlapján bejelentette: a klub szerződést bontott a szerb Bozsidar Csosziccsal.
Az indoklás szerint a szerb balhátvéd az elmúlt fél évben nem tudta bebizonyítani, hogy helye lenne a csapatban, ezért bontották fel a szerződését.Azt egyelőre nem tudni, hol folytatja a légiós; korábban a Nyíregyházával tárgyalt.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





