DVSC: Nem másban kell keresni a hibát - Dombi Tibor

2010.09.27. 12:06
Négy mérkőzés óta nyeretlen a Debreceni VSC labdarúgócsapata, a hétvégén ráadásul súlyos, 4–1-es  vereséget szenvedett a Siófoktól. Dombi Tibor az együttes hivatalos honlapjának elmondta, véleménye szerint a hozzáálláson kell változtatni.

 

Személy szerint én tudtam, hogy az öt és fél hónapos menetelésnek lesz majd hullámvölgye, mégis, amikor benne van az ember, nagyon rossz átélni. Pláne így, merthogy ki lehet kapni még a Siófoktól is, de a hozzáállás és maga a játék, ahogy kinéztünk a pályán, az nem hozzánk illő volt. Ezen kell változtatni! Lehet itt okoskodni, de a legfontosabb, hogy mindenki saját magában rendezze el a történeket, és ne másban – körülményekben, edzőkben, szurkolókban, vezetőkben vagy másik játékosban – keresse a hibát" – nyilatkozta Dombi Tibor.

A DVSC csütörtökön idegenben lép pályára Európa-liga mérkőzésen a Sampdoria ellen. Dombi szerint ez remek alkalom lesz az előrelépésre.

„Ha mindenki magában elrendezi a történteket, akkor elindulhatunk felfelé. A Sampdoria elleni egy olyan mérkőzés lesz, amelyen nagyot lehet előre lépni. Ha most egy kiscsapatot legyőznénk, nem beszélhetnénk javulásról, ellenben ha Genovában jól futballozunk, és szép eredményt érünk el, akkor gyorsan ki tudunk jönni a slamasztikából."

A Loki szurkolói egyébként csak Debrecenben tudnak a vendég szektorba belépőt vásárolni a Sampdoria elleni meccsre. A jegyeket csak euróban lehet kifizetni, és regisztráció szükséges hozzá, a belépőket csak a megvásárlójuk használhatja fel.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
13 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik