A DVSC-TEVA labdarúgócsapatának vezetősége ingyenes szurkolói buszokat indít az együttes jövő csütörtöki, PSV elleni El-csoportmeccsére a Puskás-stadionba.
A DVSC vezetősége ingyenes szurkolói buszokat indít a Puskás-stadionban október 21-én, csütörtökön, 19 órától rendezendő DVSC-TEVA–PSV Európa-liga-mérkőzésre. A buszokra a megvásárolt belépőjegyekkel lehet felszállni. Indulás a mérkőzés napján 15.30-kor a debreceni Főnix-csarnok parkolójából – olvasható a klub hivatalos honlapján.
A jövő heti találkozóra – ahogy a Sampdoria elleni decemberi hazai meccsre is –, már korábban megkezdődött a belépőjegyek árusítása.
A két meccsre szurkolóink külön-külön, illetve bérlet formájában is megvásárolhatják a belépők Debrecenben, a három Loki-shopban, míg Budapesten a SYMA-csarnok főbejárat melletti és a Puskás-stadion Dózsa György út felőli két pénztárában (nyitva mindennap 10-től 18 óráig).
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




