DVSC: Scasny elégedett csapata tegnapi, győzelmet érő játékával

2011.02.10. 14:01
Mint ismeretes, a DVSC labdarúgócsapata győzelemmel kezdte törökországi edzőtáborozását – a Loki 2–1-re nyert a cseh Mladá Boleslav ellen. A Debrecen szakvezetője, Zdenek Scasny elégedett volt a honfitársai ellen nyújtott produkcióval.

„Nagyon elégedett vagyok, és nem azért, mert nyertünk 2-1-re, hanem mert az ellenfélnek nem nagyon volt helyzete, ha mégis, akkor a mi hibánkból, de ez érthető, mert idén először játszottunk füves pályán mérkőzést – értékelt a klub honlapján a DVSC-TEVA cseh vezetőedzője, Zdenek Scasny.

„Kicsit fáradtak a srácok, ugyanis nagyon sokat edzünk, és ilyenkor könnyebben becsúszik egy-egy taktikai hiba. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, azok a kombinációkat, amelyeket gyakoroltunk, remekül megvalósította a csapat. Aztán negyedóra után egy kicsit visszavettünk, és ránk jött a Mladá Boleslav, de végig szervezetten játszottunk, ellenfelünk nem igazán tudott mit kezdeni velünk. Az egész meccsről elmondhatom, hogy sok helyzetünk volt, a játékosok beleadták a szívüket, küzdöttek, hajtottak, és bár hibákat láttam, de összességében nagyon elégedett vagyok" – tette hozzá a szakember.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
4 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik