Kecskemét: Szeretném bizonyítani, jó úton járok - Sós M.

2012.11.06. 18:09
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE-Phoenix Mecano nyáron igazolt középpályása, Sós Márkó leginkább jobb oldali védőként szerepel Horváth Ferenc vezetőedző irányítása alatt. A játékos szerint több van benne, mint amit a mutat, de úgy érzi, jó úton halad, és a Videoton ellen is csak a győzelemben gondolkodik.

„Maximalista vagyok, igazából nem teljesen vagyok elégedett magammal. Érzésem szerint több van bennem, szeretném ezt be is bizonyítani, de jó úton járok. A magammal szemben elvárt szint felé egyre inkább közelítek” – nyilatkozta Sós Márkó a kecskemetite.hu-nak.

„Ezúttal is a győzelem reményében lépünk pályára, ahogy mindegyik mérkőzésen. Nem hinném, hogy a fehérváriak Európa-liga-szereplése komoly hatással lenne a hétvégi bajnokinkra, mindegyik meccs más” – tette hozzá a több poszton is bevethető labdarúgó.

Legfrissebb hírek

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Hosszabbításban dőlt el: az ETO legyőzte a KTE-t, és ott van a Magyar Kupa elődöntőjében

Labdarúgó NB I
2026.03.03. 22:37

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49

NB II: erre számítani lehetett, szerződéshosszabbítás Kecskeméten

Labdarúgó NB II
2025.11.20. 12:52
Ezek is érdekelhetik