DVTK: beléptetőrendszerrel fejlesztik a stadiont

2013.02.15. 13:06
Az országban másodikként a DVTK miskolci stadionja kap korszerű beléptetőrendszert februárban.

A klub közleménye szerint a fejlesztéssel a Magyar Labdarúgó-szövetség és a DVTK azt szeretné elérni, hogy minél szélesebb kör számára tegyék vonzóvá a futballeseményeket a stadionok biztonságának növelésével. A DVTK labdarúgócsapatát üzemeltető Diósgyőr FC Kft. ügyvezető igazgatója, Dudás Hunor kiemelte: „Ez a korszerű beruházás lehetőséget biztosít a további fejlesztések megvalósítására, ez az alapfeltétele a növekedésünknek. Fontosnak tartjuk, hogy egyre többen látogassák a mérkőzéseket, és a közönség összetétele is egyre színesebbé váljon.”

A fejlesztéssel a klub több célkitűzést is szeretne megvalósítani a közeljövőben. A stadion fejlesztése folyamatosan, lépésről lépésre történik, amelyben kiemelkedően fontos momentum a beléptetőrendszer kialakítása, hiszen ez az egyik alapfeltétele annak, hogy a jövőben nemzetközi meccseket is láthasson a miskolci pályára látogató közönség.

„Külföldi példák is igazolják, hogy a korszerű beléptetőrendszerek hosszabb távon növelik a közönség biztonságérzetét. Ennek következményeként többen váltanak jegyet a találkozókra, az események látogatása, a szurkolás pedig – a most is meccsre járó közösség mellett – egyre szélesebb társadalmi rétegek, a családok, gyerekek számára válhat rendszeres időtöltéssé. Az MLSZ célja, hogy 2014 végére az összes NB I-ben szereplő klub stadionjában kiépítse a biztonságos beléptetőrendszert” – mondta Dinnyés Márton, a Magyar Labdarúgó-szövetség részéről.

„A pályán nemzetközi sporteseményeket, a nézőtéren pedig a régi, hűséges szurkolóink mellett újakat is szeretnénk látni. A beléptetőrendszernek nagy szerepe van céljaink megvalósításában, így mindent megteszünk, hogy a szurkolók is minél hamarabb lássák és érezzék az előnyöket, s megszokják az új beléptetési szisztémát” – nyilatkozta Dudás Hunor a DVTK részéről.

A beruházást a Magyar Labdarúgó-szövetség végzi, az üzemeltetés finanszírozása az MLSZ-t és a DVTK-t közösen terheli.

A stadionba történő beléptetést jelentősen meggyorsítja, ha a drukkereknek bérletük van, ezért a DVTK olyan konstrukciót alakított ki, amely a hat mérkőzésre szóló bérlet vásárlásakor számottevő kedvezményt biztosít.

A bérletek értékesítése február 15-én pénteken 12 órakor kezdődik két helyszínen, a DVTK Ajándékboltnak a diósgyőri stadionnál és a Szinvapark bevásárlóközpontban található üzleteiben.

A jegy- és bérletárak, valamint az értékesítéssel kapcsolatos további hasznos információk a DVTK hivatalos honlapján, a dvtk.eu-n találhatók.


A fejlesztéssel a klub több célkitűzést is szeretne megvalósítani a közeljövőben. A stadion fejlesztése folyamatosan, lépésről lépésre történik, amelyben kiemelkedően fontos momentum a beléptetőrendszer kialakítása, hiszen ez az egyik alapfeltétele annak, hogy a jövőben nemzetközi meccseket is láthasson a miskolci pályára látogató közönség.

„Külföldi példák is igazolják, hogy a korszerű beléptetőrendszerek hosszabb távon növelik a közönség biztonságérzetét. Ennek következményeként többen váltanak jegyet a találkozókra, az események látogatása, a szurkolás pedig – a most is meccsre járó közösség mellett – egyre szélesebb társadalmi rétegek, a családok, gyerekek számára válhat rendszeres időtöltéssé. Az MLSZ célja, hogy 2014 végére az összes NB I-ben szereplő klub stadionjában kiépítse a biztonságos beléptetőrendszert” – mondta Dinnyés Márton, a Magyar Labdarúgó-szövetség részéről.

„A pályán nemzetközi sporteseményeket, a nézőtéren pedig a régi, hűséges szurkolóink mellett újakat is szeretnénk látni. A beléptetőrendszernek nagy szerepe van céljaink megvalósításában, így mindent megteszünk, hogy a szurkolók is minél hamarabb lássák és érezzék az előnyöket, s megszokják az új beléptetési szisztémát” – nyilatkozta Dudás Hunor a DVTK részéről.

A beruházást a Magyar Labdarúgó-szövetség végzi, az üzemeltetés finanszírozása az MLSZ-t és a DVTK-t közösen terheli.

A stadionba történő beléptetést jelentősen meggyorsítja, ha a drukkereknek bérletük van, ezért a DVTK olyan konstrukciót alakított ki, amely a hat mérkőzésre szóló bérlet vásárlásakor számottevő kedvezményt biztosít.

A bérletek értékesítése február 15-én pénteken 12 órakor kezdődik két helyszínen, a DVTK Ajándékboltnak a diósgyőri stadionnál és a Szinvapark bevásárlóközpontban található üzleteiben.

A jegy- és bérletárak, valamint az értékesítéssel kapcsolatos további hasznos információk a DVTK hivatalos honlapján, a dvtk.eu-n találhatók.

Legfrissebb hírek

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
56 perce

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:39

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00
Ezek is érdekelhetik