
Így nézett ki a pécsi stadion vasárnap délelőtt (Fotó: pmfc.hu)
A Pécsi MFC labdarúgócsapatának vezetői a szurkolók segítségét kérik annak érdekében, hogy meg tudják rendezni a Videoton elleni Ligakupa-elődöntő visszavágóját, amelyet vasárnap 18 órára írtak ki.
A klub honlapján a következő felhívás olvasható:
Arra kérjük kedves szurkolóinkat, aki tud jöjjön délre a stadionba egy hólapáttal! Mivel az éjjeli havazás beterítette a pályát, és gépekkel nem lehet rámenni a játéktérre, kézi erővel kell letakarítanunk a havat a pályáról! Szeretettel várunk minden segítőt egy teával, valamint egy jeggyel a mai mérkőzésre!
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc
Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik




