Videó: Nem nézhetjük, hogy ütik a játékosainkat - Gomes
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Videoton a Kecskemét idegenbeli 5–1-es legyőzésével biztosította be magának a tabella második helyét és az Európa-liga-indulás jogát. A találkozó után José Gomes élesen kritizálta a MLSZ-t annak kapcsán, hogy nem büntették meg a Győrt, a Magyar Kupa elődöntőjében történtek után. A túloldalon Horváth Ferenc elismerte, a fehérváriak jobbak voltak náluk, így megérdemelten győztek.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






