Haladás: a szombathelyiek ősszel nem kaptak prémiumot

V. G.V. G.
2013.12.11. 09:54
null
Az őszi szereplés után az ügyvezetőben csak az ETO elleni vesztes bajnoki miatt maradt némi hiányérzet (Fotó: Havran Zoltán)
A többségi tulajdonos városi önkormányzat csaknem egy hónapja jelentős többlettámogatást ígért a Haladás élvonalbeli labdarúgócsapatának. A pénz, úgy tudni, januárban érkezik meg az együttes számlájára. Szó sincs azonban arról, hogy a klubkassza addig kong az ürességtől, viszont jól jön a segítség, amelynek döntően már most megvan a helye...

 

„Hétfőn mindenki rendben megkapta a fizetését, sőt úgy tervezzük, hogy a januárban esedékes járandóságot is még az idén, a karácsonyi ünnepek előtt átutaljuk – árulta el Tóth Miklós, a klub ügyvezetője. – Az viszont kétségtelen, a társaság az őszi szezonban nem kapott prémiumot, ám az elmaradásunk egy jelentős részét hamarosan pótoljuk. Kellemes gond ez, hiszen a csapat szerencsére jól szerepelt, egyedül az utolsó, ETO elleni vesztes bajnoki miatt lehet némi hiányérzetünk.”

Erre a következtetésre jutottak a Haladás tulajdonosai is, amikor meghallgatták, majd elfogadták Artner Tamás vezetőedző szakmai beszámolóját, illetve értékelését. A vezetőség továbbra is tartja magát az eredeti célhoz, vagyis a csapatnak az első hét hely valamelyikén kell végeznie a szezon végén.

A szombathelyiek a téli felkészülési időszakban egyiptomi vagy törökországi edzőtábort terveznek a programba, amelyre szakmai igény és anyagi fedezet is van.

A Haladás 17 fordulót követően 27 szerzett ponttal – és 27–21-es gólkülönbséggel – a hatodik helyen áll az NB I-ben.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
14 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
16 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29
Ezek is érdekelhetik