Videó: „Attól, hogy Ligakupa, egy derbin nem lehet így hozzáállni”
Busai Attila mesterhármasának is köszönhetően a Ferencváros 4–1-re nyert az Újpest ellen a labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén hazai pályán. Az NSO Tv a három gólt szerző középpályást és a lila-fehérek védőjét, Litauszki Róbertet kérdezte a találkozó után.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






