A DVTK labdarúgócsapata Egervári Sándor vezetésével kezdte meg a felkészülést a tavaszi szezonra. A játékosok szerint a korábbi szövetségi kapitány mentalitása és felkészültsége még mindig a régi, míg a szurkolók úgy vélik, már Egervári személye is jó jel lehet egy pozitívabb szereplésre.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






